BYLA PROVEDENA DEZINFEKCE PROSTOR POSILOVNY GERMICIDNÍ UV-C LAMPOU PREVENTIKO S OZONIZÉREM, ZAHUBÍ 99,9% BAKTERIÍ, VIRŮ VČETNĚ KORONAVIRU A ALERGENŮ. SPORTOVNÍ PŘÁTELÉ MŮŽETE OPĚT ZAČÍT POSILOVAT.

Aktuální stupeň pohotovosti

Stupeň 3: oranžový

COVID PES -- STUPNĚ POHOTOVOSTI DLE AKTUÁLNÍ EPIDEMIOLOGICKÉ SITU

Slovácký drak 8.8.2020

V centru Uherského Hradiště se o víkendu proháněly dračí lodě. Na řece Moravě se uskutečnil první ročník závodu Slovácký drak. A byla to povedená premiéra – do akce vyplulo sedmnáct posádek a mezi nimi byla i posádka našeho klubu.

V kategorii 10DL FUN na 200m naše posádka SK ARNOLD CLUB

obsadila 2. místo, a na delší trati na vzdálenost 1000m v kateg. 10DL FUM časem 3:40,45min jsme zvítězili.

fotogalerie SLOVACKÝ DRAK 2020, 1.část

fotogalerie SLOVACKÝ DRAK 2020, 2.část

NOUZOVÝ STAV - koronavirus 12.3.-12.4./30.4.2020

POSILOVNA UZAVŘENA

Sportovní přátelé v souvislosti s aktuálním vývojem ohledně šíření nového koronaviru v ČR  jsou do odvolání  UZAVŘENA veškerá venkovní a vnitřní sportoviště.

27.4.2020

Vláda se rozhodla od pondělí 27.4.2020 zrychlit o 14.dní otevírání posiloven i fitness center bez sprch a šaten.

3.etapa   11.5.2020/zrušeno

S dvoutýdenním rozestupem od druhé etapy se zprovozní všechny prodejny s výměrou do 1000 metrů čtverečních. Otevřou se i autoškoly, posilovny a fitness centra, kde by ale návštěvníci nesměli využívat sprchy a šatny. Musí to být pod kontrolou, poud by lidé používali šatny a sprchy, tak je velké riziko, že by se šíření covid-19 mohlo zvýšit. Dále budou platit přísná hygienická opatření: DESINFEKCE STROJŮ A ODSTUP. Lidé by si před použitím posilovacích strojů měli dezinfikovat ruce a ,, JEDNA OSOBA BY MĚLA BÝT NA DESET METRŮ ČTVEREČNÍCH,, Kromě toho se pak členové vlády shodli na tom ,, ŽE SE BUDE MOCI CVIČIT JENOM V ROUŠCE,,

Novou výjimku ze zákazu pohybu volných osob stanovilo mimořádným opatřením Ministerstvo zdravotnictví dne 6. dubna. Od 7. dubna je povoleno sportování na venkovních sportovištích, v parcích, v přírodě a na jiných veřejně přístupných místech.

S účinností ode dne 7. dubna 2020 od 0:00 hod. se ruší mimořádné opatření ze dne 30. března 2020 č. j. MZDR 12745/2020-4/MIN/KAN.

Mimořádné opatření - omezení pohybu osob s výjimkami

leták-koronavirus.pdf

Vánoční cena v silovém trojboji 2019

V sobotu 21.12.2019 se uskutečníl již XXXVIII. ročník klubové soutěže v silovém trojboji. Závody proběhly v prostorách posilovny Arnold Clubu Otrokovice. Zakončení závodů s vyhlášenín vítězů a večírkem proběhlo v restauraci U Skleničky.

Vítězem se stal Jiří Dočkal který součtem 605,0kg ve třech disciplinách získal 359,373 bodů.

Bikiny fitness nad 170 cm

Svaz kulturistiky a fitness České republiky pořádal v podzimní sezóně 2019 celkem 4 pohárové soutěže (19.10. Partner Cup Čelákovice, 26.10. Grand Prix Brno a Grand Prix Pepa Opava, 2.11. Beautiful and Strong Ústí nad Labem), kde se prezentovali závodníci a závodnice dle mezinárodně uznávaných pravidel IFBB. Svou soutěžní dráhu zde zahájila členka našeho klubu Kristina Havlíková (startující pod oddílem Yamamoto Czech).

Kristina se zúčastnila 3 pohárových soutěží, z toho se dvakrát probojovala do finále ve své kategorii bikiny fitness nad 170 cm, a na své třetí soutěži skončila na 4. místě, kdy za 3. místem ji dělil pouze 1 bod. Chystá se závodit i v příštím roce a ráda by vybojovala medailové umístění.

Partner Cup 2019

V sobotu 19. října se v Čelákovicích konala tradiční pohárová soutěž  PARTNER CUP 2019   kde byly vypsány kategorie jak pro muže (kulturistika, klasická kulturistika, physique), ženy (bodyfitness, bikiny fitness, wellness fitness), celkem 14 kategorií!.

S těchto závodů jsme přinesli na naše stránky příspěvek.

Na přání nejmenovaného člena našeho ARNOLD CLUBU OTROKOVICE, jsme tento příspěvek s kulturistických závodů zmazali.

Zubr desítka 2019

Po roce 20. července 2019 šel ARNOLD CLUB OTROKOVICE na domácí půdě na Štěrkovišti v Otrokovicích opět do boje na dračích lodích. Obhajoba druhého místa ve sprintu se vydařila.

V závodě  MIX FUN na 200m  jsme obsadili 2.místo a v závodě na 1000m 4. místo.

Plavání měst

Termín: středa 2. října 2019

28. ročník akce pro zájemce všech věkových kategorií. Organizátor projektu: Česká asociace Sport pro všechny Pod záštitou ČUS, projekt Sportuj s námi.

Ve zlínských lázních reprezentoval náš Arnold Clubu Otrokovice Jiří Urban (64let). Splýváním za 3:11min na 100m vybojoval pro město Zlín v kateg. nad 50 000 obyvatel maximum- 28 bodů.

ODM

HRY IX. LETNÍ OLYMPIÁDY DĚTÍ A MLÁDEŽE 2019

Liberecký kraj / 23.06.2019 - 28.06.2019                odm.olympic.cz/2019

Na tyto hry se nominoval z našeho společenství syn našeho člena

Marek Zimák  ( ročník 2007 ). Reprezentuje Zlínský kraj v mladších žácích. V rozběhu na 60m zaběhl čas 9,04vt. a na 300m si časem 47,31vt. vytvořil osobní rekord.

60m rozběh - výsledková listina          300m rozběh - výsledková listina

Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže České republiky se uskuteční v Liberci a Jablonci nad Nisou. Liberecký kraj tak naváže na rok 2010, ve kterém hostil zimní verzi dětské olympiády. Vedle tradičních sportů, jako je atletika, plavání, volejbal či fotbal, vypsali pořadatelé také soutěž v letním biatlonu nebo uměleckou soutěž v graffiti. Slavnostní zahájení se uskuteční v liberecké Home Credit aréně, jako oficiální olympijské domy pak poslouží Sport Park Liberec a koleje Technické univerzity. Předpokládaná účast činí více jak 4000 sportovců a trenérů.